Nu ai gasit ce cautai? Contacteaza-ne si sigur te putem ajuta! 0748128175

Mama si copilul > parafarmaceutice si suplimente pentru copii > raceala si gripa copii

Bromhexin rompharm 2mg/ml pic.orale x 50ml
Bromhexin rompharm 2mg/ml pic.orale x 50ml   Farmaciile Medikon va recomanda Bromhexin 2 mg/mL sol. orală care...
8.10 Lei
Disponibil fara reteta
Robitussin junior solutie orala x 100ml
Robitussin junior solutie orala x 100ml Farmaciile Medikon va recomanda Robitussin Junior este un antitusiv care calmeaza...
8.46 Lei
Disponibil fara reteta
Paracetamol 250mg x 6 sup (antibiotice)
Paracetamol 250mg x 6 sup (antibiotice)   Farmaciile Medikon recomanda Paracetamol Supozitoare 250 mg pentru combaterea simptomatica...
10.80 Lei
Disponibil fara reteta
Paracetamol infant 160mg x 20 comprimate
Paracetamol infant 160mg x 20 comprimate Farmaciile Medikon va recomanda Paracetamol Infant conţine paracetamol, care aparţine...
12.51 Lei
Disponibil fara reteta
Mig pediatric suspensie x 100ml
Mig pediatric suspensie x 100ml Farmaciile Medikon va recomanda MIG pediatric este un medicament antiinflamator si...
12.60 Lei
Disponibil fara reteta
Fiorda junior zmeura x 15 comprimate
Fiorda junior zmeura x 15 comprimate Farmaciile Medikon va recomanda Fiorda Junior – aromă de zmeură...
12.62 Lei
Adaugă în coș
Nurofen pentru copii 60mg x 10 sup
Nurofen pentru copii 60mg x 10 sup   Farmaciile Medikon recomanda Nurofen pentru copii 60mg in tratamentul simptomatic...
15.75 Lei
Disponibil fara reteta
Zdrovit gripovit junior x 10 plicuri
Zdrovit gripovit junior x 10 plicuri Farmaciile Medikon va recomanda Zdrovit Gripovit Junior ce ajuta in...
15.22 Lei
Adaugă în coș
Propolis c raceala gripa kids x 8 plicuri
Propolis c raceala gripa kids x 8 plicuri Farmaciile Medikon va recomanda Propolis C raceala & gripa kids x...
15.22 Lei
Adaugă în coș
Panadol baby 120mg/5ml x 100ml
Panadol baby 120mg/5ml x 100ml Panadol Baby 120 mg/5 ml x 100 ml Farmaciile Medik-on va...
16.20 Lei
Disponibil fara reteta
Profever comprese cu hidrogel x 4 bucati
Profever comprese cu hidrogel x 4 bucati Farmaciile Medikon va recomanda Profever comprese cu hidrogel pentru frunte,...
16.53 Lei
Adaugă în coș
Prisaca spray copii
Prisaca spray copii "nasuc fericit" x 20ml Farmaciile Medikon va recomanda Prisaca spray copii "nasuc fericit" x...
16.79 Lei
Adaugă în coș
Panadol baby 120mg/5ml susp.orala x 100ml
Panadol baby 120mg/5ml susp.orala x 100ml Panadol Baby 120 mg/5 ml x 100 ml  Farmaciile Medik-on va...
17.55 Lei
Disponibil fara reteta
Nurofen pentru copii 125mg x 10 sup
Nurofen pentru copii 125mg x 10 sup   Farmaciile Medikon recomanda Nurofen pentru copii 125 mg ce amelioreaza...
17.55 Lei
Disponibil fara reteta
Zdrovit salviasept kids x 6 acadele
Zdrovit salviasept kids x 6 acadele   Farmaciile Medikon va recomanda Salviasept-kids pentru a calma iritatia gatului. Ingredientele...
16.96 Lei
Adaugă în coș
Nurofen pt copii 2% suspensie orala x 100ml - capsuni
Nurofen pt copii 2% suspensie orala x 100ml - capsuni Farmaciile Medikon va recomanda Nurofen pentru copii 2% suspensie orala...
17.55 Lei
Disponibil fara reteta
Decasept junior spray x 20ml
Decasept junior spray x 20ml Farmaciile Medikon va recomanda Pentru sanatatea cailor respiratorii! Componentele Decasept Junior...
16.96 Lei
Adaugă în coș
Olynth 0,5mg/ml spray nazal,solutie x 1 flacon
Olynth 0,5mg/ml spray nazal,solutie x 1 flacon Farmaciile Medikon va recomanda Compozitie: Substanta activa este clorhidrat de...
18.00 Lei
Disponibil fara reteta
Efferalgan vitamine c x 20cp.eff
Efferalgan vitamine c x 20cp.eff   Farmaciile Medikon va recomanda Efferalgan Vitamine C 200 mg care...
18.90 Lei
Disponibil fara reteta
Septanazal copii 0,5mg/50mg/ml x 1 flacon
Septanazal copii 0,5mg/50mg/ml x 1 flacon Farmaciile Medikon va recomanda Septanazal spray nazal contine clorhidrat de...
20.07 Lei
Disponibil fara reteta
Acest site foloseste cookie-uri. Continuand navigarea, sunteti de acord cu utilizarea cookie-urilor. Puteti vedea aici Politica Cookie si cum le puteti dezactiva. Sunt de acord